Usługi salonów kosmetycznych są coraz popularniejsze wśród kobiet. Coraz więcej można zauważyć nowych miejsc, gdzie wykonać możemy zabiegi kosmetyczne. Z roku na rok rozwija się medycyna estetyczna i technologia. W ofercie salonów kosmetycznych pojawia się wiele nowych zabiegów. W dzisiejszym artykule przestawię zabiegi, które są bardzo popularne wśród kobiet oraz te, które dopiero zyskują sympatię miłośniczek pięknej cery.

Popularne zabiegi kosmetyczne wśród kobiet – z jakich usług najczęściej korzystają panie?

Coraz więcej kobiet korzysta z usług gabinetów kosmetycznych. Usługi te wykonywane są na najwyższym poziomie, a oferta jest bardzo szeroka. Każdy gabinet kosmetyczny może różnic się ofertą i cenami. Wszystko zależny od sprzętu i kwalifikacji pracowników, które posiadają. Oto kilka z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, które są ,,must have” wielu kobiet.

  • Manicure hybrydowy Inowrocław – manicure hybrydowy to najczęstsza metoda zdobienia paznokci. Manicure wykonuje sobie wiele kobiet. Zabieg ten wykonać można nie tylko w gabinecie kosmetycznym, ale również w domu. Jaka jest największa zaleta tej metody zdobienia paznokci? Przede wszystkim efekt pomalowanych paznokci utrzymuje się przez około 2 tygodnie. Na lakierze nie ma odprysków. Dodatkowym atutem jest możliwość przedłużenia paznokci za pomocą żelu.
  • Pedicure hybrydowy – pedicure to metoda zdobieni paznokci u stóp. Metoda ta jest również bardzo popularna wśród kobiet. Pedicure hybrydowy utrzymuje się przez bardzo długi czas. Lakier ściągamy wtedy, kiedy na paznokciach występują duże odrosty.
  • Peeling Inowrocław – jest wiele rodzajów peelingów, które wykonywane są w gabinetach kosmetycznych. Wyróżnić można peelingi odmładzające, oczyszczające czy nawilżające. Rodzaj peelingu dopasowywany jest do rodzaju cery klientki.
peeling inowrocław

Nowoczesne zabiegi wykonywane w gabinetach kosmetycznych

Medycyna estetyczna i kosmetologia rozwijają się. Na rynku pojawiają się nowoczesne zabiegi kosmetyczne, które przynoszą efektowne skutki. Jednym z takich zabiegów jest mikroabrazja. Jest to sposób oczyszczania cery. Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej terapii. Co ciekawe regularne wykonywanie tego zabiegu powoduje, że nasza skóra staje się jędrna i napięta, a zmarszczki są mniej widoczne. Innymi znanymi i coraz częściej wykonywanymi zabiegami są: mezoterapia bezigłowa, mezoterapia igłowa czy oxybrazja.

W wielu gabinetach kosmetycznych na zabiegi trzeba czekać bardzo długo. Czy Ty korzystasz z jakiś usług w gabinecie kosmetycznych? Jeśli tak, to z jakich? Czy widzisz efekty?