Dom strachu – rozrywka dla odważnych

W obecnych czasach powstaje mnóstwo miejsce, gdzie możemy miło spędzić czas, oderwać się od spraw codziennych, oddać się przyjemnością. Rozrywka to ważny element w życiu każdego człowieka, zarówno tego z młodszego pokolenia, jak i tego ze starszego. Rozrywka dostarcza nam wielu emocji, wrażeń, doświadczeń. Możemy się zrelaksować, ale też przeżyć niesamowitą przygodę swojego życia. Czy jest ktoś, kto chciałaby odwiedzić najstraszniejszy dom, w którym mnogo od zagadek, tajemniczych postaci, strasznych gadżetów?

Czym jest Dom z koszmaru?

Dom z koszmaru nie jest zwykłym domem. Jest to dom, który jest mroczną zagadką. Nazywany jest dom strachu nie bez powodu. Po wejściu do tego miejsca serce zaczyna mocniej bić, na ciele pojawią się dreszcze. Reakcje te towarzyszą podczas całej wędrówki po domu. Horror house to gra nazywana escape room. Uczestniczy, którzy zdecydują się wziąć udział, zostają zamknięci w wybranym przez siebie pokoju o mrożącej krew w żyłach tematyce. Mają 60 minut na to, aby znaleźć klucz do wyjścia. Klucz ten uda się odnaleźć tylko wtedy, kiedy wszystkie zagadki zostaną rozwiązane w prawidłowy sposób. W tym momencie bardzo ważna jest integracja uczestników grupy. Tylko wspólnymi siłami zdoła się wyjść z tajemniczego pokoju.

Horror House - tajemniczy dom w scenerii horroru.

Atrakcja na weekend w Poznaniu

Dom strachu przeznaczony jest dla osób, które lubią się bać, lubią straszne historie. Z pozoru jest to normalny zwykły dom, ale po wejściu do niego, cała prawda wychodzi na jaw. Jesteście na to gotowi? Jeśli tak, koniecznie odwiedźcie horror house. Na pewno nie pożałujecie. Dom z koszmaru to świetna rozrywka, pomysł na spędzenia czasu w gronie przyjaciół i bliskich, może w dość nietypowy sposób, ale za to bardzo emocjonujący. Domy strachu słyną również z organizacji imprez integracyjnych w Poznaniu. Praca, rozwiązywanie zagadek w grupie uczy pracowników współpracy. Nie masz pomysłu, gdzie zorganizować swój wieczór kawalerski lub wieczór panieński? Spędźcie ten wieczór w Domu z koszmaru. Przekonacie się, który/która z Was jest najodważniejszy/a. Horror house może stać się Waszym ulubionym miejscem po przeżyciu przygody, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Spędzanie czasu wolnego w aktywny sposób bardzo korzystnie wpływa na nasz organizm, codzienne funkcjonowanie. Pobudzamy do pracy mięśnie, myślenie, wzrasta poczucie szczęścia, radości. Odwiedzając dom strachu wzrasta poziome adrenaliny. Przekonajcie się sami, że warto odwiedzić do miejsce!

Odgadywanie zagadek w pokoju tajemnic.

admin